SPA & Wellness

Olymp SPA

Zapraszamy do naszego kompleksu odnowy biologicznej i fizjoterapeutycznej KINESIS, gdzie czeka na Was kadra wysoko wyszkolonych zawodowych fizjoterapeutów. Naszą specjalnością jest leczenie schorzeń narządów ruchu, związanych zarówno z wiekiem jak i urazami i kontuzjami np. sportowymi. Szczególną wagę przykładamy do gimnastyki, prowadzonej w grupach, indywidualnie oraz na basenie. Do tego przeprowadzamy zabiegi niwelujące obrzęki i objawy bólowe.

Szeroki wachlarz zabiegów obejmuje terapię z zakresu światłolecznictwa, ciepłolecznictwa, hydro- elektro- oraz krioterapii i masażu leczniczego. 

Masaż klasyczny

zmniejsza napięcie mięśni i zwiększa ukrwienie tkanek, działa uspokajająco, odprężająco i przeciwbólowo. Wykonujemy masaże całego ciała, masaże klasyczne kończyn górnych lub dolnych, masaże limfatyczne kończyn górnych lub dolnych, masaże stóp, masaże klasyczne odcinkowe oraz kręgosłupa.
   

Okłady borowinowe

lecznicze ciepło borowiny działa przeciwbólowo, kojąco i rozluźniająco na organizm. Wykonywanie okładów borowinowych zaleca się głównie w procesach zwyrodnieniowych stawów i chrząstek stawowych, stanach pourazowych stawów kości i mięśni, w reumatyzmie tkanek miękkich oraz w przewlekłych chorobach kręgosłupa.
   

Krioterapia miejscowa

wskazaniem do krioterapii miejscowej są ostre i przewlekłe stany zapalne stawów, obrzęki występujące po urazach (np. w sporcie) oraz obrzęki po operacjach chirurgicznych.
   

Światłolecznictwo

(lampa solaris, laseroterapia) – działanie światła leczniczego na organizm powoduje zmniejszenie napięcia mięśni szkieletowych i mięśni gładkich, uśmierza ból, zwiększa przemianę materii i przyspiesza procesy gojenia.
   

Elektroterapia

biologiczne działanie prądu elektrycznego powoduje zwiększenie ukrwienia tkanek, złagodzenie stanu zapalnego oraz uśmierzenie bólu. Do zabiegów z elektroterapii zaliczamy: magnetoterapia, ultradźwięki, diadynamik, interdyn, tens.

 

 

AddThis Social Bookmark Button