O obiekcieOlymp SPA

Witamy

Olymp SPA oferuje 20 pokoi: apartamenty 1- pokojowe oraz 2- pokojowe. Na terenie całego obiektu jest bezpłatne WiFi. Goście Olymp Spa obsługiwani są przez recepcję sąsiadującego obiektu Olymp II.

Lokalizacja

Olymp SPA znajduje się w centralnej części dzielnicy uzdrowiskowej, oto przykładowe odległości od najciekawszych punktów miasta wyliczone z pomocą Maps Google:
- morze - 200 m
- korty tenisowe - 170 m
- park nadmorski - 180 m
- molo - 1400 m
- Latarnia Morska - 2000 m
- Katedra - 1200 m
- port rybacki - 2200 m
- centrum miasta - 900 m
- ścieżka rowerowa - 190 m

SPA & Wellness

Na terenie sąsiadującego obiektu Olymp II znajduje się kompleks odnowy biologicznej i fizjoterapii KINESIS, gdzie główną formą rehabilitacji jest gimnastyka indywidualna oraz gimnastyka w basenie. Oferta jest skierowana do osób z problemami narządów ruchu w każdym wieku i bez względu na przyczyny. Leczymy zarówno zmiany zwyrodnieniowe, które pojawiają się z wiekiem oraz urazy spowodowane np. kontuzjami. Zabiegi mają na celu zmniejszenie i likwidację stanów zapalnych, objawów bólowych oraz regenerację biologiczną tkanek. Zachęcamy Gości Olymp SPA do skorzystania z pełnego wachlarza zabiegów oferowanego w kompleksie Olymp II.

Atrakcje

Olymp SPA oferuje swoim gościom do dyspozycji: taras widokowy na IV piętrze, basen, kompleks saun (2 suche, 1 parowa), 3 wanny jacuzzi.


20

pokoi

4

piętra

200

metrów od morza
SPA

Restauracja

Kawiarnia

Atrakcje